2017. december 11., hétfő

22.660 - ​Magyarország 2025-re kell kilépjen az Európai Unióból > ​hidfo.ru 2017.12.07.


Feladó: Mihály Zsolt Vadai
Dátum: 2017. december 10. 16:51
Tárgy: 
​​Magyarország 2025-re kell kilépjen az Európai Unióból​

Címzett: 

hidfo.ru  2017.12.07. 18:54  BelföldTérségi hírek

​​
Magyarország 2025-re kell kilépjen az Európai Unióból

Martin Schulz, a német szociáldemokraták vezetője azt mondta, legkésőbb 2025-ig létre kell hozni az Európai Egyesült Államokat, és aki ebben nem akar részt venni, annak ki kell lépnie az Európai Unióból.
A német Szociáldemokrata Párt vezetője, Martin Schulz kijelentette, hogy szerinte 2025-ig létre kell hozni az Európai Egyesült Államokat, és ha egy ország ebben nem akar részt venni, azt rá kell kényszeríteni arra, hogy elhagyja az Európai Uniót.
Schulz az SPD pártkonferenciáján 600 ember előtt elmondott beszédében kifejtette, hogy azok az országok, melyek nem akarják aláírni az Európai Egyesült Államokat megalapító új európai alkotmányt, mindenféleképpen el kell hagyják az EU-t, hiszen az Európai Egyesült Államok jelenti az Európai Unió jövőjét.
Később egy Twitter-üzenetben ismét hitet tett az Európai Egyesült Államok létrehozása mellett.
"Új alkotmányt akarok, hogy létrehozhassuk az Európai Egyesült Államokat. Egy olyan Európát, ami nem jelent fenyegetést tagállamaira, hanem hozzájárul azokhoz."
A politikus ráadásul egyértelművé tette, hogy az Európai Egyesült Államok alkotmányát a Soros-hálózat tagjaival egyeztetve akarja megírni, és amelyik tagállam nem írja alá ezt a dokumentumot, az "automatikusan elhagyja az Európai Uniót."
Az egyezményt a civil szférával szoros együttműködésben fogjuk megírni. "Ennek eredményeit a tagállamok elé terjesztjük. Bármely állam, amely nem írja alá ezt az egyezményt, automatikusan elhagyja az Európai Uniót."
Angela Merkel már korábban tett arra utalásokat, hogy Magyarországot ki kell zárni az Európai Unióból, amiért szembeszáll Brüsszel központosítási törekvéseivel. A kancellár szeptember 13-án a Berliner Zeitungnak nyilatkozva azt mondta, a migránsok kényszerbetelepítésének elutasításával Magyarország kockára teszi uniós tagságát.
Schulz szavait emiatt különösen komolyan kell venni, hiszen az SPD jelenleg tárgyalásokat folytat Angela Merkel pártjával a kormányalakításról, így egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy a jövőben ez – a behódolást elutasító tagállamok kizárása – lesz a német külpolitika hivatalos álláspontja.
Méregként csöpögtetik a választóknak Magyarország felszámolását