Kattintani > FELADAT ÉS CÉL - AUFGABE UND ZIEL - MISSION AND GOAL
Kattintani > Az összes bejegyzés tartalomjegyzéke 2007. szeptember 10.-től

2011. április 28., csütörtök

9.291 - Meghívó a TAHSZ Állandó (Küldött-) Értekezletének alakuló ülésére 2011. május 7. Budapest

From: János Fetzer

Date: 2011. április 27.
Subject: Meghívó a TAHSZ Állandó (Küldött-) Értekezletének alakuló ülésére_május 7
To: Kutasi József Antal

Honfitársak! Magyar Testvérek!

Idézet a Szilaj Csikó, 2. évfolyam 15. (utolsó) szám, 2011. április 14., "Szövetségben" cikkéből

"A jogfolytonosságot helyre fogjuk állítani. Annak megkezdési idejére sem nehéz választ adni: legfeljebb 2 év. Jelenleg nem azt nem tudjuk megítélni felelősséggel, hogy a jogfolytonosság helyreállítható-e, avagy sem, s hogy az mikor kezdődik el, hanem azt, hogy az milyen ütemben és milyen és mekkora áldozatokkal következik be.
Ezt üzenjük minden nemzetféltő társadalmi erőnek, szervezetnek, közösségnek és minden nemzetért dolgozó magyar embernek:
minél többen és tovább haboznak felismerni az egészségesen mellérendelt szövetségben együttműködő független magyar közösségek szerepét ebben, annál nagyobb áldozatokkal fog járni a visszatérés a természet adta törvényekhez. Avagy: Isten nem büntet, csupán szembesít a következményekkel!..."

Amennyiben felvállalod a Közjogi Harcot a „globalizmus” mindent lehengerlő áradatával szemben, a hazádért, a jövő nemzedékért, akkor ott a helyed a TAHSZ Állandó Értekezletén.

A Történelmi Alkotmányunkat Helyreállító Szövetség
2011. május 7-én 10-14 óráig
Budapesten, a Magyarok Házában
tartja meg
Állandó (Küldött-) Értekezletének alakuló ülését,

amelyre kizárólag a TAHSZ Harmadik Országos Értekezletén véglegesített 11 pontos Felhívásunkhoz csatlakozott illetve csatlakozó magánszemélyeket és szervezetek és közösségek képviselőit várjuk, akik egyúttal hajlandók aláírni a csatolt TAHSZ Állandó Értekezleti Tagsági nyilatkozatot is.

Az értekezlet fő feladata:

1.)    Résztvevők csatlakozási nyilatkozatainak ellenőrzése

2.)    A magyar modell: A SZÉKISÉG ELVE (a Szent Korona jegyében)

3.)    Állandó Tagok Megbízása

4.)    Szóvivők, szervezők, titkárságok megbízása

5.)    Szerre működő közösségek feladatai

6.)    Következő értekezlet helye és ideje és főszervezői

Kapcsolatok: @-levél: atahsz.sajto@gmail.com;
Sajó Mária; telefon: +36205527370; @-levél: atahsz.titkar1@gmail.com
Vavrek József; telefon: +36303733614; @-levél:
atahsz.titkar2@gmail.com

Budapest, 2011. április 27.
Testvéri szeretettel a TAHSZ szervezői nevében:
Dr. Boór Ferenc és Fetzer János, TAHSZ szervezők

Harmadik Országos Értekezletének
Felhívása

1.         Magyarországnak van Alkotmánya, mely hosszú évszázadokig, 1944. március 19-ig, a német megszállásig (de facto) hivatalosan is érvényben volt és (de jure) alapjogi értelemben érvényben is van.

2.         Nem „alkotmányozni” kell, hanem a magyar nemzettestet védelmező történelmi magyar Alkotmányt kell helyreállítani.

3.         Sem a végrehajtó hatalom, sem a törvényhozás (így jelenlegi kormány vagy országgyűlés) nem alkotmányozhat. Törvénytelenség jogot nem alapít.

4.         Minden magyar érzelmű személyt, választott képviselőt, helyi közösséget, szervezetet, mozgalmat, nemzetfenntartó erőt történelmi Alkotmányunkat helyreállító szövetségek létrehozására hívunk.

5.         Felszólítjuk a Magyar Országgyűlést, közjogi méltóságokat, közhatalmi ágak közszolgáit, hogy az Alkotmány és Törvény (alap-, fő-, sarkalatos törvény, …) fogalmát megnyilatkozásaikban, indítványaikban és különösen a köztájékoztatásban egyértelműen különböztessék meg!

6.         A jogfolytonosság értelmében a Magyar Országgyűlés törvényben állítsa helyre Magyarország történelmi alkotmányát!

       Az országgyűlés abban a törvényben, amelyet a történelmi alkotmány jogfolytonosságának helyreállítása céljából hoz, egyidejűleg helyezze hatályon kívül az 1949. évi XX. törvényt!

7.         Amennyiben a Magyar Országgyűlés valóban helyre kívánja állítani a történelmi alkotmányunk jogfolytonosságát, akkor ki kell mondja, hogy az 1944. március 19. óta létezett politikai és alkotmányos rendszerek, így az 1989-90-ben megalakított rendszer is máig törvénytelenek, illetve az elmúlt bő 20 évet tekintve azt, hogy törvényességében nem megalapozott.

8.         A Magyar Országgyűlés a jelenlegi, törvényességében megalapozatlan (illegitim) helyzetében egyet tehet, hogy megállapítja átmeneti és korlátozott jogkörű állapotát és tényleges hatalmi helyzetéből kinyilvánítja, hogy Magyarország visszatér ősei jogrendjéhez, az 1944. március 18.-i jogállapothoz, és kimondja az azóta napjainkig terjedő időszak minden köz- és magánjogi aktusának elvi érvénytelenségét.

9.         A Magyar Országgyűlés külön jogszabályokban biztosítsa, hogy a széleskörű társadalmi részvétellel felállítandó közhatalom: az alkotmányozó nemzetgyűlés döntsön arról, hogy az elmúlt közel 67 éves időszak jogszabályaiból melyeket minősít a történelmi alkotmányunk alapelveivel – a Szent Korona Értékrendjével – összeegyeztethetőnek!

10.   A Magyar Országgyűlés addig is átmeneti jogszabályokban biztosítsa a meg nem újuló természeti kincsek eladásának tilalmát, a nemzeti vagyon és közszolgáltatások nemzeti tulajdonba vételét, megőrzését és működtetését, valamint a magyar élet, nemzet, haza védelmében a szociális és létbiztonsághoz, munkához, lakhatáshoz és egészséghez való alapvető jogokat!

11.   A jelenlegi országgyűlés, amennyiben a fenti 10 pont figyelmen kívül hagyásával fogad el törvényt, avagy alaptörvényt, akkor elmulasztja az alkotmányos jogfolytonosság helyreállítását, a magyar nemzet szolgálatát. Ezzel a törvénytelenséget törvényessé hamisítja, így nem képviselője a magyar nemzetnek. Ezért Isten és ember előtt felelnie kell.